ULKS Jastrząb Żeliszew - strona nieoficjalna

Pełna nazwa: ULKS Jastrząb Żeliszew
Rok założenia: 2009
Strój: czarny (I strój) bordowy (II strój)
Boisko: boisko w Żeliszewie Podkościelnym
Adres: Żeliszew Podkościelny, 08-130 Kotuń
Gmina: Kotuń
Powiat: siedlecki
Województwo: mazowieckie
Trener: Łukasz Guzowski
Prezes: Paweł Pluta
Nr konta: 05 1140 2004 0000 3502 5524 9902

Sprawiedliwy podział punktów w Krzymoszach

• autor: Redakcja JŻ, 2014-10-19 12:06

Drużyna z Żeliszewa Podkościelnego po zaciętym pojedynku zremisowała (1:1) z Grodziskiem Krzymosze. Końcowy rezultat nie krzywdzi żadnej z ekip, bowiem spotkanie było bardzo wyrównane.

Grodzisk Krzymosze 1:1 (0:0) Jastrząb Żeliszew

Bramka: Rafał Polkowski (55')
Żółte kartki: Rafał Polkowski (41'), Arkadiusz Szostek (69')
Data i godzina meczu: 19.10.2014, 15.00
Miejscowość: Krzymosze
Sędziowali: Pazdyka, Sokołowski, Kruk

Gospodarze meczu szybko objęli inicjatywę, kilkukrotnie zmuszając Tomasza Górzyńskiego do interwencji. Jastrząb dzielnie się bronił, od czasu do czasu wyprowadzając kontrataki, które siały zamieszanie w szeregach rywala. Do ciekawej sytuacji doszło w 35 minucie, kiedy jeden z graczy Grodziska celowo zatrzymał piłkę ręką, za co został ukarany czerwoną kartką. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
10 minut po zmianie stron golkipera miejscowych płaskim strzałem pokonał Rafał Polkowski, dając prowadzenie swojej ekipie. Niestety, już w 60. minucie było 1:1, m.in. za sprawą nieco kontrowersyjnej decyzji arbitra. Żadnej ze stron remis nie satysfakcjonował w pełni, więc interesujących akcji ofensywnych - w przeciwieństwie do goli - nie zabrakło. Starcie wyżej wymienionych zespołów zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów, jednak zarówno piłkarze Jastrzębia, jak i Grodziska, odczuwają lekki niedosyt.

Jastrząb Żeliszew - skład: Tomasz Górzyński - Sylwester Paluch, Damian Jagła (31' Paweł Jóźwiak), Mateusz Pawłowski, Patryk Roman (37' Arkadiusz Szostek) - Jakub Kafara (76' Paweł Cegiełka), Krystian Rytel, Dominik Roguski, Daniel Jarocki - Mateusz Lewandowski (83' Hubert Ławecki), Rafał Polkowski (C)

Autor: Treść:pozostało znaków: