ULKS Jastrząb Żeliszew - strona nieoficjalna

Pełna nazwa: ULKS Jastrząb Żeliszew
Rok założenia: 2009
Strój: czarny (I strój) bordowy (II strój)
Boisko: boisko w Żeliszewie Podkościelnym
Adres: Żeliszew Podkościelny, 08-130 Kotuń
Gmina: Kotuń
Powiat: siedlecki
Województwo: mazowieckie
Trener: Łukasz Guzowski
Prezes: Paweł Pluta
Nr konta: 05 1140 2004 0000 3502 5524 9902

Czy Krzymosze okażą się szczęśliwym terenem?

• autor: Redakcja JŻ, 2014-10-18 18:16

W zbliżającą się niedzielę (18.10.2014) drużynę prowadzoną przez Pawła Plutę czeka kolejne ligowe spotkanie. W ramach 10. serii gier siedleckiej A-klasy Jastrząb pojedzie do Krzymosz, aby stoczyć walkę o komplet punktów z lokalnym Grodziskiem.

Grodzisk Krzymosze vs Jastrząb Żeliszew

Gospodarze nadchodzącego meczu znajdują się na 9. miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory udało im się zdobyć 11 punktów. Na dorobek ten składają się 3 wygrane pojedynki: z Wichrem Sadowne (4:1), ULKS-em Gołąbek (7:4), Zorzą Sterdyń (1:0) oraz 2 zremisowane: z MKS Małkinią, a także Liwią Łochów (w obu przypadkach 2:2). Ekipa z Krzymosz 4-krotnie okazywała się słabsza od rywala, a sytuacja miała miejsce w starciach z Tęczą Stanisławów (0:1), Kosovią Kosów Lacki (0:3), Płomieniem Dębę Wielkie (0:3) i LKS-em Ostrówek (0:1). Najbliżsi przeciwnicy Jastrzębia zdobyli 16 goli, natomiast stracili 18. Dla klubu z Żeliszewa Podkościelnego będzie to ważna potyczka, bowiem w ostatnim czasie jego gracze nie zdobywają punktów. Zła passa musi się kiedyś skończyć, więc dlaczego nie w niedzielę? Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00 w Krzymoszach. Za sędziowanie odpowiedzialni będą Pazdyka, Sokołowski, a także Kruk.

Terminarz 10. kolejki siedleckiej A-klasy:

Tęcza Stanisławów - Jutrzenka Cegłów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Błękitni Stoczek